Category

Zavedení Duchess Kotce pro „držet stále: Portrét našeho národa 2020“ kniha

, skvělá zpráva pro ty z nás doufají, že pro knihu představovat obrazy od držet stále obrazu projektu: tam bude vázaná k dispozici představí 100 snímky.

Mnozí si vzpomenou, že držet stále byla snaha Vévodkyně zahájila loni v květnu s National Portrait Gallery; ona je na galerii královská patron. lidé byli vyzváni k předložení fotografie pořízené během britské prvního uzamčení; obrázků vejde do jedné ze tří kategorií: pomocníků a hrdinové, Váš nový normál, a činy laskavosti. mnohem bylo podáno více než 31.000 obrázků a 100 bylo vybráno být součástí digitálního výstavy.

Vázaná kniha, nehýbat: Portrét našeho národa v roce 2020, bude k dispozici v květnu. Vévodkyně napsal knihy úvod.

Z úvodu:

Když se podíváme zpět na COVID-19 pandemie v příštích desetiletích, budeme věřit výzev, my všichni čelí – blízkými které jsme ztratili, prodloužená izolace z našich rodin a přátel a napětí umístěn na našich klíčových pracovníků. ale budeme mít na paměti pozitiva: mimořádné činy laskavosti, pomocníky a hrdiny, který vyplynul ze všech oblastí života, a přesně tak, jak jsme spolu přizpůsobeny nové normální.

Prostřednictvím nehýbat, chtěl jsem využít sílu fotografování vytvořit trvalý záznam o tom, co jsme se všichni setkali – příběhy zachytit jednotlivců a papírových značnými momenty pro rodiny a komunity, jak jsme žili s pandemie.

Vlevo nahoře, „Gimba – The Ward hostitele‚Hassan Akkad; na pravé straně, „Amanda a její dítě Terrence‘ Střela Zak Waters. mnohem více z úvodu:

Pro mě je síla obrazů je v dráždivých a osobní příběhy, které sedí za nimi.

Byl jsem potěšen, že má šanci mluvit s některými z fotografů a sitters, slyšet jejich příběhy z první ruky – od chvíle radosti, lásky a ducha sounáležitosti, k hlubokým smutkem, bolestí, izolace a ztráty.

Běžný styl těchto rozhovorů bylo přesně tak, jak nám připomněl uzamčení o hodnotě lidského spojení a významné lokality hodnotu, kterou o vztazích, které máme s lidmi kolem nás.

Výše uvedený pojem „duhový“ vyfotografována Helen Pugh Edinburghu. Dále, úplné znění úvodu.

Kensington Palace bere na vědomí oznámení o knize přichází poté, co Spojené království znamenal vůbec první výročí prvního národního uzamčení na začátku tohoto týdne. Níže, zadní kryt knihy. Obraz využity na zadní straně knihy je „Biba Za sklem“ Simon Murphy Glasgow.

Kromě digitální výstavy, konečná 100 portréty byly vystaveny po celé Velké Británii v průběhu října a listopadu 2020 mnohem více o knize prostřednictvím tiskové zprávě:

Stejně jako představí finální 100 obrázky a příběhy, které doprovázejí každý z nich je kniha, který byl sestaven s podporou ze strany družstva, se ohlédneme za nejlepší z komunity výstavy která se portréty na billboardy a outdoor plakát míst v 80 měst a oblastí v říjnu 2020.

Níže, vévoda a vévodkyně v říjnu při pohledu na jednom z plakátů během startu komunity. Portrét s názvem vzhled uzamčení.

Kniha Kryt je vybaven Melanii, březen 2020, které bylo přijato podle Johanna Churchill, zdravotní sestra. Na obrázku je jeden z paní Churchilla kolegy, když se pracuje na zřízení COVID-19 kliniku v Londýně. Níže, vévoda a vévodkyně prohlížení některý z plakátů velkých verzí té fotce.

datum zveřejnění této knihy je 7. května; je k dispozici pro preordering (£ 24,95) pomocí portrétní galerie.

Můj dobrý přítel Micki Maynard mi říká, že celková pro její knihy, včetně lodní dopravy na Michigan, byla 55,19 $.

Plakátové velikosti reprodukcí mnoha fotografiích jsou také nabízeny galerií (15 liber, asi $ 21).

Výtěžek z prodeje bude přínosem pro galerii a mysli, duševní zdraví a wellness charita, která poskytuje doporučení a podporu pro posílení každá osoba zažívá duševní zdraví a wellness problém. mnohem více z Evening Standard příběhu o knize:

Mind CEO Paul Farmer poděkoval vévodkyni na podporu charity, a ti, kteří podali fotografie.

On řekl: „koronaviru pandemie je duševní zdraví a wellness nouzové stejně jako fyzický.

„Zničující ztráta života, vliv uzamčení a jakákoliv recese, která čeká prostředky tam nikdy nebyl mnohem důležitější, čas upřednostnit naše duševní zdraví.

„Tato inspirující sbírka portrétů ilustruje vliv pandemie v celé jeho složitosti, ale také přesně, jak kreativitu, umění a lidské spojení může pomoci nám objevit uvedením zcela nové problémy.“

Nyní náš pohled naTo, co je vévodkyně nosí v Matt Porteous obraz využívaného v úvodu.

Vypadá to, že obraz byl vzat přesný den, který má stejný den, který pan Poreous vzal vánoční přání Foto Cambridge rodina.

Kate má na sobě svetr, který nebyl identifikován, a Sézane Margeurite blůzy velmi se nosí v červnu 2019 výlet do jezerní čtvrti. Tee košile je bavlna s “koláčovým kůrným límcem” (rozcuchaným) a výrazným žebříkem-stehem podrobně popisujícím na přední placket, manžety a ramena.

Zdá se, že vévodkyně také nosí její Daniella Draper Mini Cupid Hoop náušnice ($ 285).

Pro ty, kteří zvědaví na kameru vévodky, gentleman pojmenovaný Justin Clayton zprávy o Twitteru je to fujifilm xt-3.

Vévodkyně byla také fotografována s kamerou Canon.

VAZBA:

Národní místo vnitrostátního portrétu je zde; Stránka HOLD HOLD je zde; Všechna 100 fotografií je zde vidět; Stránka objednávky je zde.

Místo mysli je zde; Jeho facebooková stránka je zde; Jeho Twitter Feed je zde a stránka Instagramu zde.

Příběh večera je zde; Telegraphův kus je tady; Pokrytí denní pošty je zde; Yahoo News Příspěvek je zde.

Příběh lidí je tady; Bazarův příspěvek je tady.

13save.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *