Proč ne běžně publikuji o vysoké módě

, takže jsem byl listovat s jedním z deseti nebo tak dveří velikosti fashmagu, které jsem poskytl svého domova každého srpna, stejně jako viděl opravdu úžasnou vlnou sukně z Marni . “Aha!” Myslel jsem. “Mohu určitě publikovat o tom od té doby, co se mi líbí, vypadá to vino-y, stejně jako by to nebylo těžké se …”

Můžu však objevit rozumnou fotku, krátký snímání skutečné stránky časopisu? Ne, nemůžu. Stejně jako já nejsem ochoten strávit hodinovou cestou s fotografiemi dráhy nebo navštěvujícími se stránkami Dodgy eCommerce (některé z nich hrají hudbu na zátěži, což je poměrně potenciálně nejvíce frustrující věc, kterou můžete udělat na svých webových stránkách, jen tak víte) objevovat fotografie.

Kdybych běžel módní časopis (což samozřejmě nejsem) bych měl index spisovatele blogu na webových stránkách časopisu s miniaturami obrázků, označených oběma daty problému i klíčovými slovy. Přidat vodoznaky Pokud se vám líbí, stejně jako možná dokonce nabízet affiliate program pro propojení konkrétních snímků na internetové obchody – dostanete lidi, kteří se na vás s kreditem, sázím. Můžete dokonce udělat spisovatele blogu pro přístup. Dělá to někdo? Jediná věc, kterou mohu věřit, že se přiblíží, může být polvívec.

Tohle je to nejlepší, co můžu udělat:

Prosím, ignorujte bezdůvodné téměř štěpení, stejně jako opravdu ohavné doplňky (i když taška je opravdu roztomilý, v naprosto nepraktickém způsobem) stejně jako výraz modelu, který se domnívám, že se snaží sdělit kombinaci přísného nesouhlasu s celým Jdi-on, stejně jako potlačený smích.

Nemůžete říct z obrázku, ale sukně (pokud je to tak přesně stejný), zdá se, že má čtyři gores s nádherným pleziva přímo v centru každého gore. Je to swingy, stejně jako současný i vintage-y vše v přesně stejnou dobu (tento popis by měl také říci, proč nejsem módní spisovatel).

Pokud někdo chápe sukni, s odkazem na (nemůže ani objevovat časopis právě teď – ještě jeden důvod, proč nejsem high-módní blogger) Prosím, zanechte komentář s mnohem lepším popisem!

Sdílet toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Jak nereagovat na kritikismispril 18, 2008
Kukupování tkanin v Japonsku: Liberty! 5. srpna 2008With 56 komentářů
Linktastic Pátek: Užitečnost EdionMay 30, 2008With 41 komentářů

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *