Category

Digitální tištěné sárí: V módě i poptávce

přicházejí na jaře, období docela barev, živá krása a lehké, veselé povětrnostní stav – chcete vyrábět světlo, vypadat docela stejně jako cítit se na vrcholu svět! Máte pozvání na recepci svatební akce nebo pořádáte tradiční obřad u vás doma. Nerozumíte však, co nosit?
Digitální tisk

Zdroj: pinterest.com
Zdá se, že silně zdobené i ozdobené sárí se zdá také pro sezónu. Nebo vás unavuje používání Anarkalis a také nechcete skončit ještě jednou sraženinou Salwar Kameez. V takovém scénáři přicházejí digitální tištěné sárí na záchranu!
Digitální tištěné sárí jsou ve věci, které jsou zcela ve Vogue a vypadají nádherně. Ať už se jedná o léta nebo jarní sezóna, tyto sárí se pohodlně nosí, světlo ve struktuře a také jednoduché přenášení. Sarees jsou vyrobeny z faux materiálu nebo georgetů, které jsou lehké, snadno se nosí a také vám umožní dýchat.

Zdroj: pinterest.com
Různé druhy materiálů používaných pro digitální tištěné sárí jsou krepe, hedvábí i bavlna. Spolu s abstraktními výtisky a současnými vzory jsou sárí zdobeny Zardosi, korálkovými pracemi, výšivkou, kundanem, mu Gotta a zrcadlovou prací.

Tyto sárí jsou nabízeny v mnoha fascinujících stylech a vzorcích, které jsou vyráběny digitálně. Různé výtisky, které jsou nabízeny v těchto sárích, jsou zvířecí tisk, květinový tisk, vícebarevný abstraktní tisk a puntíky.
Zdroj: pinterest.com

Četné vzory v rozmanitosti digitálních sarees od květinových po přírodu, které jsou v současné době ve fantastické poptávce. Digitální tisk je elegantně rozložen na celých 9 trávníků sárí.
[SC: Mediad]

Spojte tuto sárí s halenkou bez rukávů nebo krkem ohlávky, abyste do Saree přidali moderní dotek. Pokud má sárí velmi malý Leicester City Dres tisk, přidejte do vzhledu a zábavu s digitální potištěnou kabelkou. Saree má běžící, komplikovaný tisk, využívá velmi malé příslušenství, jako jsou docela náušnice a pevné tónované kabelky.
Zdroj: pinterest.com
Doufám, že se vám Vissel Kobe Dres líbil koncept používání digitálních tištěných Liverpool FC Dres sárí, různých odrůd, designů a také výtisků.
Zůstaňte naladěni!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *