Category

Brazilský vosk, předtím, stejně jako po-věci, které požadujete pochopit

, který porušuje všechny mýty i nesmyslné myšlenky, nový věk, který kdy zvažoval, že jsme šli do 00, nám ukázal, že ženy ze všech Velice života i věkové skupiny legitimní využily brazilské voskování, aby se zlepšily. Pojďme se nyní podívat na to, co je brazilské voskování a jejich myšlenky, pokud by to bylo poprvé. Zkontrolujte prosím a buďte dobře informovaní.

Co je brazilský vosk?
Chápeme, o čem je voskování bikin i hollywoodské voskování, ale když vyslovíme myšlenku brazilského voskování, zdá se to exotické i ten, který je nutností.

Z hlediska laiků by další vývoj voskování by nebo by nevylučoval všechny vlasy z ochlupení, stejně jako konečník. Při brazilském voskování se to samé provádí, ale všechny vlasy jsou odstraněny.
Zde je přistávací pás ponechán na vrcholu ochlupení a vlasy jsou vytaženy z této oblasti.
To spustí tvar trojúhelníku, který se vytvoří, a také se stanoví na šířce. Některé ženy mají rádi širší šířky, zatímco jiné chtějí všechno pryč.

Nyní, když máte koncept o tom, o čem je brazilské voskování, podívejme se na některé nápady, které se budou řídit, než se dostanete brazilské voskování.
Top 11 před brazilskými špičkami vosku
1. Před schůzkou sprchou s teplou vodou
Než se dostaneme do brazilského voskování, je zásadní čistit teplou vodou a antiseptickým mýdlem. Přitom by byly odstraněny mrtvé vrstvy kůže a všechny nečistoty. Když voskujete, vlasy jsou vytaženy z pórů a to také způsobí otevření pórů. Pokud jsou kolem nečistot i bakterií, může to jít do pórů a také způsobit infekci. Čištění před návštěvou je tedy nutností.

2. Nepoužívejte vody, oleje nebo led
Pleťové vody, oleje nebo krémy nebo dokonce led by vytvořily bariéru přes kůži a neumožnily vosk najít v kontaktu s kůží. To by byla vytvořená soudržná síla, která by ztěžovala voskování a mnohem bolestivější. Kréty i krémy by také způsobily, že by oblast byla kluzká.

Na druhou stranu by led udržoval póry natolik zmenšené, aby se držely kořenů vlasů, a také to neumožnilo snadno vytáhnout, což může způsobit mnohem více bolesti.
3. Před schůzkou nemáte sex
Alespoň den před provedením brazilské voskování by se neměly provádět sexuální aktivity, zejména pero-vaginální styk. Je to proto, že oblast kolem pánevní oblasti, zejména vagína, by byla něžná a citlivá. Krevní cévy pod kůží v této zóně by byly zvláště rozšířeny. Když je voskování hotovo, síla by mohla navíc rozšířit krevní cévy a také učinit voskování nepříjemné vyhlášky, se kterým se má nést.

7. Nesmíchejte před voskováním
Žádná konzumace alkoholu, než si užijete brazilské voskování. To je od doby, kdy krevní cévy běží amok a dilatují. To může způsobit neslušnou scénu pod kůží a dochází k zadržování vody, díky kterému je pokožka extrémně ztráta; mnohem víc, než co to přirozeně je. Pokud k tomu dojde, voskování nemůže být úspěch a také byste nakonec ublížili pokožce, stejně jako by to mohlo způsobit opotřebení i slzu.
8. Zabraňte kávě
Stejně jako s alkoholem by byla také káva ne-ne před provedením brazilského voskování. Doporučuje se, aby před voskováním neměl šálek vaření, protože komponenta v kávě se rozšiřuje krevní cévy, což má za následek, že kůže není silná k tomu, aby se postavila na přetahování a také k tahu voskování.
9. Nezařiďte si svou návštěvu, když jste ve svém období (dokonce před několika dny, stejně jako po období)
Několik dní předtím, stejně jako po období, počkejte alespoň týden, stejně jako poté vyberte brazilské voskování. Je zřejmé, že krevní cévy kolem regionu jsou stále slabé i rozšířené, a také to může způsobit přecitlivělost a citlivost, kterou nelze silně řešit. Pokud oblast násilně voskujete, možnosti jsou, že by relace nebyla úspěšná, stejně jako by se kůže uvolnila a roztrhla se v konkrétních částech.
10. Řekněte svému estetici o jakémkoli druhu léků, na kterých jste
O lécích, na kterých jste, je třeba říci estetik kůže, vzhledem k tomu, že je třeba brát vážně. Klienti, kteří zažívají hypertenzi, diabetes, alergie na antibiotika, parfémy atd. Je to proto, že kůže by nebyla schopna vzít všechno, když pod léky, a také to může způsobit svědění i pálení, když je voskování provedeno. Pokud jste to velmi poprvé, když CF Monterrey Dres voskovali, panenské vlasy, které jsou vytaženy, mohou bolet a také zapálit oblast, která je normální.
11. V neposlední řadě však buďte připraveni
Přečtěte si o BraziLian voskování, prohlédněte si hodnocení místa, do které byste se chystali, a také to zvládnout, a také se také psychologicky připravit na to samé.
Sledujte výše uvedené body, na které jsme zdůraznili, a to by bylo mnohem víc než dostačující k přípravě. Pokud vyžadujete mnohem více pomoci, než si rezervujete schůzku, bylo by nejlepší prohlédnout si estetik o tom, jaký typ oděvů nosit, co očekávat a přesně jak dlouho to bude trvat pro vás.
Zdroj: Botanicadayspa.comNow, že jsme vám přesně řekli, jak se připravit na brazilské voskování, vyžadujeme vám také pomoci s nápady na péči. Zkontrolujte prosím a také dobře informujte.
Top 7 po brazilských tipech vosku
1. Zastavte zarostlé chloupky
V jakémkoli typu voskování jsou možnosti, pokud to odborník nedělá dobře, můžete Watford FC Dres skončit zarostlými vlasy.
To, co požadujete, je okamžitě dostat chladnou kompresovou pro uzavření pórů. Po dvou celých dnech můžete použít mírný exfoliator k jemnému drhnutí pokožky. To by také zastavilo růst vlasů zarostlé a také by pomohlo eliminovat nečistoty z kůže. Krang vaše tělo mírným mýdlem nebo tělem.
2. Poté noste volné oděvy
Nenoste na těle těsné oděvy, vaše pokožka potřebuje rozbít a také je třeba dýchat. Přineste sadu uvolněných montáží a pyžama spolu s uvolněnými kmeny místo kalhotek na dalších čtyřicet osm hodin na nošení. Pokud vaše pokožka není udržována bezplatná pro cirkulaci vzduchu, jsou možnosti, že špína, špína, pot a bakterie by zůstaly s infekcí spuštěnou pokožkou a zánětem. Mnohem více umožňujete oblasti dýchat, tím lepší je pro vás.
3. Ruce
Byli byste lákáni, abyste cítili hedvábný dotek čerstvě voskované kůže, ale nedělejte to. To je proto, že by ruce měly na sobě špínu i špínu i bakterie. To by šlo do pórů kůže a produkovalo by to infekci. Uskutečnilo by se zarudnutí i svědění, což by bylo nesmírně nepříjemné nést i nabídku.
4. Nepřišute horkou koupel/saunu/páru na další 2 dny
Vyvarujte se saun a horkých lázní pro další dva dny. To je proto, že teplé by se póry otevřely a také by to způsobilo vstup do nečistot, špíny a bakterií do nich. Pokud k tomu dojde, pak by kůže měla hrboly, svědění a také mnohem více, což by způsobilo vaření i další. Nechcete, aby se to stalo, stejně jako rozhodně nikdo z nás není fanoušky svědění i zánětů.
5. Zabraňte pohlaví po dobu nejméně 24-48 hodin
Ovládejte touhu mít sex v příštích dvaceti čtyřech až čtyřiceti osmi hodinách. Sexuální styk by naznačoval drhnutí na kůži, která je již stejně citlivá na voskování. To by také mohlo způsobit opotřebení a roztržení pokožky, když je použita síla, jakož i když se objeví tření během sexuálního styku. Pomozte si tedy zůstat bez rizika tím, že nemáte sex příští dva dny poté, co dojde k brazilskému voskování.
[SC: Mediad]
6. Zabraňte okamžitému cvičení
Nesáhněte fitness centrum brzy po dokončení voskování. To je od té doby, co jsou oblasti stále citlivé, kde došlo k voskování, stejně jako několik pórů kůže je stále otevřené. Při cvičení byste se potili, stejně jako pot by stékalo do otevřených pórů. To by mohlo způsobit infekci, zánět, svědění i zarudnutí. Počkejte tedy nejméně dva dny a pak zasažte do tělocvičny; Začněte světelnými cvičeními a poté pokračujte ve svých každodenních cvičeních.
7. Nepovažujte po dobu nejméně 2 dnů
Odlupování vašich ženských částí na další dva dny by nebylo doporučeno.
Za prvé, kůže je slabá a citlivá ze všech provedených voskování.
Za druhé, póry se ještě musí zavřít a vrátit se k normálu.
Zatřetí, nechcete žádný typ infekce, opotřebení, trvání, zánět a svědění.
Počkejte tedy dva dny a pak použijte mírné prádelny pro tělo a exfoliant, se kterým se můžete odlupovat.
Zde byly různé myšlenky na publikování péče, když se hotovo brazilské voskování. Nyní se podívejme na hlavní nápady, abychom přemýšleli o tom, zda je to poprvé, co se poprvé dostanete brazilské voskování.
Další brazilské tipy pro voskování
Chystáme se shrnout s The DO a také s brazilským voskováním. Prohlédněte si seznam.
To je
Vaše pokožka musí být udržována čistá promýváním, aby se zajistilo, že kořeny vlasů jsou očištěny a bakterie z kůže se odplaví.
Nezapamatujte si, aby se pokožka zvlhčovala každý den, den před jejím voskováním se musí zastavit, stejně jako den po začátku voskování
Jakmile je voskování hotové, vraťte se k profesionálu za týden na odlupování kůže. Využili by ideální peeling tělesné nebo tělesné mytí.
Sprcha s obyčejnou vodou, aby se zbavila potu, který může ucpatpóry a také způsobují infekci.
V noci, kde volné partnerské šortky, kufry nebo spánek bez jakéhokoli spodního věku pro první noc. To pomáhá kůže na dýchání.
Po voskování je nutné využít led na voskovaných oblastech, aby se zajistilo, že se podráždění a zarudnutí sníží. To Leeds United Dres musí být provedeno zejména pokud máte neuvěřitelně citlivou pokožku.
Noste volné pohodlné oděvy po dobu jednoho týdne, dokud se kůže vrátí k normálu.

Ne
Vyhněte se drhnutí a exfoliaci na další dva dny publikování voskování
Pokud využíváte loofahy, vyberte ten, který je vyroben z přírodních vláken
Po voskování nevyužívejte aromatické ženské produkty a deos
Nesvítíte se opálením, sluncem se koupáte nebo se netušíte na slunci a podrobují oblasti, které byly voskovány dva dny.
Pokud existují zarostlé chloupky, s nimiž se můžete nabídnout, nevybírejte je sami, což by mohlo způsobit zjizvení. Zarezervujte si návštěvu s odborníkem a také se s nimi vypořádat
Nikdy nezasáhněte do fitness centra den po voskování, počkejte dva dny a pak se vraťte zpět k cvičení.
Neplavte ve veřejných bazénech, protože chlorovaná voda může infikovat pokožku
Vyvarujte se těsných oděvů a podkladem po dobu alespoň po voskování

Vyvarujte se voskování před několika dny i po období.

Zde byly souhrnné nápady na PRE a také publikovat brazilskou voskovací péči. Nyní pojďme odpovědět na několik dotazů, které můžete mít na mysli brazilské voskování!
Časté časté
Otázka: 1. Stručně řečeno, řekněte mi o brazilském voskování.
A. Neexistují žádné stanovené definice, když vysvětlujeme myšlenku brazilského voskování. Každý telefon salónem to nazývá něco nebo druhý. Jedná se o proces, ve kterém jsou vlasy převzaty z horní části bikin, jakož i po stranách, jakož i z oblasti stydnutí, jakož i kolem ocasu zajíček, které mají být odstraněny. Některé ženy mají všechno čisté, zatímco jiné jako tvar trojúhelníku. Žádosti mohou být podány, stejně jako perineum lze odpovídajícím způsobem vyzdobit.
Otázka: 2. Slyšel jsem, že to bolí jako peklo.
A. Realita je, že voskování může bolet, stejně jako jakýkoli typ typu voskování. Vlasy jsou vytrženy z kořenů a také to není příjemný zážitek, abych byl upřímný. Profesionální ruka v práci by však byla pro vás méně nepříjemná. Držela vaši pokožku pevně, stejně jako vosk. Neuvoláte týden před obdobími, vzhledem k tomu, že kůže je v tuto chvíli citlivá. Nejméně půl hodiny před jmenováním můžete být požádáni, abyste se objevili v lékárnách proti bolesti nebo využili postřik proti bolesti. Pokud máte pocit, že bolest je také hodně, když je voskování zapnuté, dejte prosím vědět estetici.
Otázka: 3. Využíváte znecitlivující krémy?
A. Mnoho profesionálů v salonu by vám poskytlo znecitlivující krémy, které byste měli využít před provedením voskování. To však není správné, vzhledem k tomu, že soudržnost krémů může narušit voskování a může také způsobit alergie na kůži.
Otázka: 4. Přesně jak dlouho mají výsledky vydržet?
A. Po dokončení prvního voskování mohou výsledky trvat tři až šest týdnů; Závisí to na rychlosti růstu vlasů každého jednotlivce. V některých případech můžete vidět růst po dvou týdnech, stejně jako někdy po čtyřech až pěti týdnech. Vzhledem k tomu, že teplé spustilo růst vlasů, aby se vyskytl rychleji, léta jsou, když byste viděli dostávání opětovného opětovného dotazování dříve, než co byste měli v zimě.
Otázka: 5. Co musím nosit, když se dělá voskování?
A. Mnoho žen se rozhodlo udělat voskování, když je úplně nahý. Je to však stejně jako vy. Můžete zakrývat ručník a udělat to samé.
Otázka: 6. Jaký je postup pro brazilské voskování?
A. Vlasy by byly poprvé poprvé proploužené dvojicí nůžků. To se provádí pouze v případě potřeby. Potom by se vosk použil na oblasti a vlasy se pak svlékly remorkérem a tahem. Když jsou chloupky odstraněny, existovala by první možnost pomoci, která by byla použita k uklidnění oblasti i kůže.
Otázka: 7. Existují nějaké vedlejší účinky?
A. Žádná jako taková se netýká, ale záleží na kůži klienta. Někdy se chloupky mohou zlomit u kořene a také způsobit zarostlé chloupky, stejně jako občas může slunce po voskování hrát na kůži extrémně, a proto zabráníme slunci zveřejnit léčbu.
Po voskování na den necvičte, jinak by pot vložil do pórů a způsobil infekci.
Žádné exfoliaci kůže, žádné s krémy a také krémy a také krémy, které mohou pokožku dráždit. Těsné oděvy je třeba zabránit jakýmkoli způsobem, což může způsobit zarostlé chloupky a podráždění kůže.
Otázka: 8. Slyšel jsem o nepohodlích asoburovaných voskování, je to pravda:
A. Pokud je to úplně poprvé, co byste dostali brazilské voskování, pamatujte, úrovně nepohodlí by závisela na prahu bolesti, kterou máte, a přesně na tom, jak hrubé jsou vaše vlasy, a přesně jak citlivá je vaše pokožka . Pro první časovače, po dokončení prvního voskování, asi hodinu se může cítit bolestJako trochu nepohodlí, což je typické a také to za poslední dny. To je důvod, proč vás žádáme, abyste nechali vaši pokožku dýchat a po voskování nenosit těsné nebo džínoviny. Podruhé, když voskujete, byl by to vánek, vzhledem k tomu, že kůže je nyní zběhlých na přetahování, stejně jako tahání, a také přesně chápe, jak se také odrazit zpět k normálu. Necítili byste žádný typ velkých nepohodlí jako takové, když je voskování provedeno i s a

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *