Recenze knihy: Neděle šije Theresa Gonzalez

Okouzlující lidé při kronicle knihách mi poslal kopii neděle šije, Theresa Gonzalez nedávno, a je to úžasná kniha. Rád bych žil v neustálé neděli této knihy, kde je vše, co je trpen v polovině ranního slunečního světla a stále máte hodiny a hodiny, aby se dostali přes všechny vaše víkendové pochůzky a projekty před pokračováním údajů o trůnech. V tomto konkrétním světě neděle jste strávili celý den sobotu zúčtování paluby na neděli šití čištění a aranžováním květinových a koupacích a koupacích okouzlujících vdechnutí malých dětí (s možná nějaké pečení hozené) a vylučování menšin na korála někde na zadní straně majetku. (Nebojte se, jsou tam potěšeni. Chudí drahý, oni opravdu oceňují šití nedělí, a nemůžete na nich opravdu záviset na ostrých předmětů.)

Projekty v neděli šije jsou pěkně promyšlené: Jsou velmi jednoduché, samozřejmě, ale je tu dost leeway pro kreativitu (nenávidím jednoduché projekty knihy, které nejsou nic víc než ‘hej, udělej si tento polštář a pak lepidlo nějaký rick -vaze na to!

Tam jsou také čtyři různé šaty, z nichž moje nejoblíbenější bylo víkendové obalové šaty (navzdory jeho nedostatku kapes – dva z ostatních projektů oblékání zahrnují kapsy, ale velmi slušné).

Bohužel, ale dimenzování v této knize běží malý-“velký” je o velikosti USA 12-14. Také není mnoho tvarování obecně; Odděče jsou poměrně boxy. Není problém pro Willowy modely v knize, ale … ¯ _ (ツ) _ / ¯

Takže pokud jste na štíhlejší, vyšší straně spektra a snažíte se najít nějaké promyšlené, základní projekty s spravedlivým množstvím rozsahu pro tvořivost, to by byla skvělá kniha pro vás. (Je to jistě velmi příjemné podívat se na!)

Sdílet toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Šaty denní průvodce pro učení se šít: část Onfebary 5, 2008
Ano, ano, můžete. Pokud chceš. (Nejprve v sérii exhortací ke šíření.) 28. září 2006
BookPileApril 7, 2015In “knihy”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *