Geek T Tee Shirts – Einstein

Zdá se, že já sám vlastním trička. Důl je to opravdu úhledné a také s skvělou zprávou. Říká se: Ein-Stein, Zwei-Stein (v němčině Ein označuje jeden, Zwei označuje dva). Vždycky se mi líbila ta košile od té doby, co má úžasný grafický styl, stejně jako je to také zábavné. No, ale moje není jediná košile Einstein Tee, které jsou. Jako surfování po internetu jsem objevil tak spoustu stylů s mozkovým otcem, který mě právě rozesmál.
Nachází se, že jsem extrémně velkým fanouškem Einsteina, stejně jako nechápu, pokud jste o tom pochopili, je však hlavním podezřelým z firmy ve Philadelphii. Chápete, že mizející loď ve druhé světové válce. Předpokládá se, že za to má Einstein na vině, protože ve svém pokusu o něco vyšší než ponorku, on zvládl, aby našel plán pro nedetekovatelnou loď. Raději pro to neudělal ideální pohyby, ale začal úžasný příběh, který skončil jako téma filmu. Příběh byl publikován a transformován do tří různých filmů. Měl bych mít košile geek t tee pro informace, které jsem vám právě poskytl!
Věc o tričkách je, že jsou zatraceně zábavní, jak vidíte. Stačí se podívat na odpaliště s matematickými vzorci. Můžete jít na matematické vyšetření pomocí toho odpaliště coz, určitě vám pomůže podvádět. Pokud instruktor samozřejmě nenosí brýle.
Geek tričko s košile

0/5 (0 recenzí)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *