Category

16 nejlepších teplákových soustav pro ženy!

Váš oficiální kód oblékání může být přesný. Ale říkáme, takže by měl být na vaši uniformu mimo službu. Zvoní obývací oblečení zvon? Stručně řečeno, teplákonka se vrací zpět. Od klasických po Luxe a velmi luxusní se dámské teplákovní soustavy každodenní konverzace zabývají. Také si ideální hledají vaše nadcházející události a procházky, nabídli, že jsou jazzováni nejlepším způsobem. Rock Full Athleisure vzhled s některými klasickými tenisky a kalhotami, ženy nebo sametové teplákového Španělská fotbalová reprezentace Dres soupravy ženy nebo velorové tepláky a máte zvednutého stylu.
Zde je 16 nejlepších stop pro ženy
1. Logo Tape Leage Velor Track Bunda Slavnostním zahájením
Při příležitosti 15. výročí slavnostního zahájení přinášejí své mnoho renomovaných stylů ve sbírce kapslí pochodně s omezenou edicí. Tato lehká velorová bunda z OC je dalším trendovým doplňkem do sportovní sestavy značky. Vytáhněte ideální sportovní vzhled s elastickým pružným logem-jacquardem běžícím na rukávech a logem zip. Rozdělená kapsa Kangaroo způsobuje, že vypadá absolutně milující.

BTW, velorové tracksuits provedly triumfální návrat druhů po Rihanna, Kim Kardashian a Kylie Jenner.
Zdroj: Shop.Nordstrom.com2. Dámská adidas originály Fugiprabali Firebird Track Top
Zabalte své příležitostné šaty s tímto originály Fugiprabali Track Top pro ženy z Adidas. Tento polyesterový materiál vás udržuje pohodlné, zatímco úplné uzavření předního zipu vám dává možnost ventilace. Žebrované manžety, pas a 2-zipové kapsy vám získají výhodu, zatímco běžící 3-pruhy podél rukávů přidávají k jeho stylovému kvocientu. Vyšívané logo TreFoil na čelním levém a zádech přispívá k módnímu kvocientu.
Zdroj: Shop.Adidas.co.in3. Dámské adidas neo fr aop track kalhoty
Kalhoty Adidas Neo FR AOP pro ženy jsou vyrobeny z recyklovaného polyesterového mixu. Měkký a pohodlný, elastický pas s tahovými kódy, dvě boční kapsy a se všemi přepravovanými květinovými potiskem- o co víc chcete?

Zdroj: Shop.Adidas.co.in4. Klasická francouzská posádka a tepláky
Obraťte se k klasickému sportovnímu oblečení tímto francouzským terry vitálním od Everlane. Je to snadné přímé a žebrované manžety kotníku. Noste ji do tělocvičny, trati nebo na obchod s gooey, který prodává zmrzlinu pozdě.
Zdroj: Everlane.com5. Monrow Lounge Mikinie a Talkpants
Dohodnuté základy mohou být nudné. ale mohou být mnohem zajímavější prostřednictvím této modré soupravy z Monrow. Tyto dámské tepláky jsou měkké úplety, které jsou dobré pověsit se po domě, ale dost dobré na to, aby se také venku nosily. Má rozdělenou kapsu klokani, dlouhé rukávy s žebrovanými manžetami, přední uzávěr na zip a kapucí šňůrky. Abyste se mohli v absolutním pohodlí narážet.

Zdroj: Shop.Nordstrom.com6. Calvin Klein Modern Cotton Hoodie and Joggers
CK spodní prádlo je Drop Dead Amazing and Comfy. Můžete to nosit venku do parku Joggers? V žádném případě! Během jara, léta nebo deště s tímto nesejev neseje bavlněným teplákem však určitě můžete sportovat renomované logo Calvin Klein. Tohle je určitě pro ženy jako 16 nejlepších tepláků. Mikina také dobře gel s džíny US Sassuolo Dres a tričkem.
Zdroj: BestProducts.com7. Adidas Originals superstar bunda a track kalhoty
Udělejte z vašeho sportu řeč město Ajax Dres s touto dynamickými modrými dámskými stopami adidas. Úžasné pro výlety do tělocvičny nebo dokonce víkendových pochůzek. Nasaďte si preferované bílé tenisky a dokončete svůj vzhled.

Zdroj: UrbanoutFitters.com8. Šťavnaté couture robertson bunda a Mar Vista Pants
Žijte jako Paris Hilton znovu s tímto velorovými tepláky, které nezmizely, ale zpět ve výrobě. Velmi pohodlný je zvenčí dovnitř.
Zdroj: BestProducts.com [SC: Mediad]

Zdroj: BestProducts.com12. Olivia von Halle Missy Moscow Tracksuit
Tato celebrita oblíbená dvoudílná tepláková souprava vám dostane nejvyšší luxus. Dámské tepláky z Olivia von Halle, vyrobené z směsi hedvábí a kašmíru, jsou ideálním oblečením pro pití šampaňského na vašem soukromém letadle. Horní část s dlouhým rukávem má výstřih posádky a žebrované okraje a koordinují kalhoty široké nohy se stahovacím pasem.
Zdroj: Shopbop.com13. Vintage Nautical 70’s Puma Tracksuit Set
Vintage 70. modré a bílé teplákoviny nastavené společností Puma. Na bundě a kalhotách obsahuje logo Puma. Kalhoty mají elastický pas a dvě přední kapsy.
Zdroj: Nordicpoetry.co.uk14. Christian Audigier Womens „Crown and Shield“ Velur Tracksuit
Kdo je Christian Audigier? Je to francouzský módní návrhář a podnikatel, který se vyvinul pro značky, jako jsou American Eagle Outfitters, Diesel, Lee, Levi’s, Liberto, Kookai, Von Dutch a NAF NAF. Známé mnohem více pro své linie Ed Hardy a von Dutch Clothing. Jeho velurové tepláky musí být přirozeně ve své třídě.
Zdroj: retrozoo.com15. Dámské sametové zip Up Tracksuit Loungewear
Minimalismus volného času. To vše je tento sportovní oblek pro volný čas vyrobený z kvalitního sametu. Ideální pro podzim a zimu, noste toto sametové dámské dámské soupravy pro hangouty/sport/vacanull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *