Category

Bylo to v roce 1996 nebo 1997?

Toto je květinové voile šaty Jsem si jistý, že jsem v létě 1996 nebo možná 1997. Udělal jsem ho nosit svatbu přítele – Je to ortodoxní, takže šaty původně měly dlouhé rukávy, A upravil jsem smetanový slaměný klobouk s růžovým květem a hnědou stuhou s ním nosit. (I když jsem odřízl rukávy po svatbě, opustil jsem sukni velmi dlouho – téměř kotníková délka.) Předpokládám, že bych mohl jen email a zeptat se “Hej, kdy jste se oženili?” Ale to by trvalo celou zábavu ze snahy umístit datum z paměti.

Zde je téměř closeup tlačítek, které jsou vinobraní růžové sklo:

Myslím, že jsem si koupil tuto tkaninu na vogue tkaninách tady v Chicagu, a tlačítka v mnoha zmeškané vinobraní tlačítko obchod, který se používá na Armitage, v blízkosti Halsted. Vzorem je, jsem docela jistý, buď nový vzhled nebo styl stylu, a pokud jste zoufale, mohl bych pravděpodobně kopat číslo bez přílišného potíže.

Vím, že jsem udělal tyto šaty alespoň dvakrát – na druhou dobu v bílé a-žluté sedmikrásky tisku Quilting bavlna s velkými zelené a bílé tečkované kopulovité plastové knoflíky. Stále mám sedmikrásky šaty, taky … Našel jsem obě tyto, zatímco se snažil přepnout svůj šatník z léta do zimy.

Pokud jste někdy vyzváni k dnešnímu dni Erin Creations, měli byste si uvědomit, že je to pevně v mé polovině období: včasné období (JR High / High School) bylo téměř výhradně bavlněné šaty s kimono-rukávy minimálně rozdávané loděničky Pro plné shromážděné sukně, s předními kapsami a málo, pokud existují, tvarování pasu, často v odstínech modré a zelené a a-line dlouhé sukně se zipem a připojeným pásem. Myslím, že jsem občas oddával nahoře vzrušení vzorů McCalls Nyny, ale ne často. Průměrná doba (z nichž to je hlavní příklad), který se snaží najít retro-ish současné vzory, aby se s vintage-y detaily (tedy skleněné knoflíky). Pozdní prostřední období zahrnovalo mé první hrady do vintage vzory (jako jsou třešňové šaty).

Jeden z vtipů a / nebo znaků středního období Erin Šití je hojnost obojky – a dělat límec v tomto voile byl velmi složitý. Je to tak tenké (a ano, měl jsem ho nosil s plnohodnotným skluzem, který by mohl být šaty celou svým osamělým), že přídavky švu vypadaly příliš objemné na první kolo. Myslím, že jsem skončil dělám tři řady velmi malých strojních stehů, velmi blízko u sebe, a řezání příspěvků v nejvzdálenějším řádku. Pravděpodobně bylo lepší způsob, jak to udělat, ale byl jsem také, jsem si jistý, lisovaný čas.

Pozdní období Erin … No, myslím, že můžete v tomto bodě identifikovat pozdní období Erin. Pevně ​​mám v úmyslu pro mé “pozdní období” vydržet čtyřicet více let (pokud mám štěstí).

Sdílet toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

První šaty a poslední dressmarch 12, 2008
DEPRADIKE A PROHLÁŠENÍ PRO PRINCIVESMAYMAY 15, 2008With 214 komentářů
Obložení výběru 15, 2006

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *