Category

Šťastný týden administrativních odborníků!

2021 AKTUALIZACE: Den administrativních odborníků je 21. dubna 2021. Některé vynikající dary, které můžete získat pro svého administrativního odborníka (samozřejmě kromě hotovosti) zahrnují:

< >

Přestože je středa oficiálně administrativní odborník, již několik let se šíří do týdenní aféry. Čtenáři, co přiměješ své administrativní odborníky na oslavu?
Některé minulé čtení pro vás: Už jsme vzali průzkumy veřejného mínění o dary administrativních odborníků, hovořili jsme o tom, jak přesně a co delegovat na svého asistenta, a také vyměnit příběhy vynikajících asistentů.
(Na obrázku: Je to váš den Bouquet® Say díky vám, nabízený na 1-800-Flowers za 39-49 $.)
Tato publikování se skládá z přidružených odkazů a společností Corporette® může provádět provize pro nákupy provedené s odkazy v tomto příspěvku. Zde viz mnohem více podrobností. Děkujte vám moc za vaši podporu!
{Související: Co získáváme pro naše asistenty v den administrativních odborníků}
Pro můj 0,02 $: Podle mého zážitku z Biglaw byl tento den i týden ve srovnání s dárkem asistenta na konci roku a také prezentaci karty + květin od mnoha lidí, kteří sdíleli sekretářku, mnohem více než v pořádku.
Jak jsme poznamenali v našem posledním průzkumu, velká většina lidí poskytla méně než 50 $. Diskontní sazba na obrazovce květinového/balónu jako součást dárku – vždy jsem věřil, že část této dovolené je o vysílání do světa (a vašich vyšších UPS), že ano, máte na paměti dovolenou, Stejně jako ano, jste schopni objednat květiny pro svého asistenta bez jeho pomoci.

Čtenáři, kolik přesně stojíte na svém administrativním asistentovi nebo tajemníkovi tento týden (dárek v hotovosti plus)? Jaký dárek ho dostáváte? Obecně, jaký typ věcí delegujete na svého asistenta?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *