Isaac vám slibuje zvýšenou zahradu. Vezměte ho na to.

Byl jsem v neděli v cítě, stejně jako jsem téměř koupil to navzdory pravdě, že nedělám špagety popruhy, stejně jako navzdory nešťastné pravdy, že jsem příliš krátkodobá na Mizrahi dimenzování. Musím říct, vypadá to desetkrát mnohem lépe osobně, než na tomto obrázku. (Myslím, že design stojí legrační – minimalizuje její prsa, stejně jako maximalizace jejích boků, což je pro tyto šaty špatně. v menším zvýšeném tisku, který je jen rozkošný. Materiál rovněž vypadá mnohem více vintage, stejně jako méně jako gauč osobně.

A je to jen 39,99 dolarů! Jak jsem řekl, téměř jsem si ho koupil přímo na místě, stejně jako v případě, že (většinou-ortodoxní) zákazníci mého regionálního cíle, které nejsou vybrány, stejně jako chytit všechny tyto, já * bude * koupit, když je to na clearance Stejně jako zjistit, pokud mohu vzít ramenní popruhy (a objevit pěkný svetr k nošení nad ním). Je to roztomilé. Pokud váš cíl není přetrváván zákazníky, kteří by to zjistili, že bych ho chytil hned. Vsadím se, že to nabídne. Je to taky tak klasické, že kdybyste se báli vidět, že se přicházejí, stejně jako jít, můžete se na něj držet na sezónu nebo dva, počkejte, až ho všichni zapomněli, stejně jako pak vytratí. Ne, že jsem kdy udělal s čímkoliv z * kašle * h & m * kašlat * nebo cokoliv.

Oh, Isaac, vaše šaty jsou tak roztomilé! Proč nemůžete objevit fit design, který není tak dlouho od ramene k pasu? Rád bych ochotoval …

Sdílet toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

DEPRADICER, stejně jako prohlášení o principechmay 15, 2008 s 214 komentářů
Jak nereagovat na kritikismispril 18, 2008
Tajné životy šatů sv. 8September 13, 2006

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *