Kariérní memo: Jak přesně zjistit, zda je váš oděv vhodný

, uvedla „my?“
Ano, opravdu ano.
Kromě sdílení vlastních nápady na zaměstnání i anekdoty jsem věřil, že by bylo ještě mnohem lepší, aby se ke konverzaci připojila i můj dobrý přítel Lauren McGoodwin. Pokud nerozumíte Lauren, je tvůrcem mimořádné okupace na místě Contessa, kde ona a její tým nabízejí zásadní nápady na zaměstnání a zdroje pro pracující ženy. Lauren, stejně jako jsem skončil, když jsem byl rychlými přáteli, poté, co jsme uspokojili o rok zpět, když jsme spolu udělali webinář pro její stránky, stejně jako jsem chtěl objevit metodu, jak jí od té doby přinést vynikající doporučení pro návštěvníky memorandu.
V této sérii okupační memorandy Lauren i já projdou všechny druhy potíží souvisejících s prací, kterým čelí pracující ženy. Protože žádná dvě pracovní prostředí nejsou přesně stejná, stejně jako nikdo není vzorec pro nejlepší okupační cestu, přál jsem si, aby byla tato série spolupracována a také konverzační s někým, jehož názory opravdu respektuji.
Když se to týká dnešního tématu-vymáhání toho, co je správné nosit do práce-absolutně není žádná univerzální uniforma. Nicméně, jak jste se zkontrolovali níže, Lauren a také souhlasím s tím, že existuje univerzální technika, kterou může každý vzít bez ohledu na to, zda jste instruktorem instituce v Albuquerque, účetním v Chicagu nebo právníkem v NYC.

Seznamte se s Lauren! Mary: Lauren, jsem tak nadšený, že na těchto příspěvcích spolupracuji! Když jsem věřil o sdílení doporučení o zaměstnání a také o výzvě související s prací, pochopil jsem, že nebude o nic lepší křídlo, než vy, královna okupační rady! Pro návštěvníky, kteří vám již nerozumí (hanba na ně), nám můžete říct trochu o svém odborným pozadí a přesně o tom, jak jste se vztahovali k zahájení zaměstnání Contessa?
LAUREN: Jsem online v Los Angeles, stejně jako před zahájením okupace Contessa v roce 2013, pomohl jsem mnoho let jako obchodní pracovník pro Hulu. Stejně jako předtím jsem pracoval jako asistent, odhodlaný vyzkoušet něco jiného. Takže jsem byl na obou stranách najímání stolu a já jsem konzumoval s pomáháním ženám rozvíjet úspěšnou kariéru za jejich podmínek. Moje doporučení povolání byla uvedena ve Forbes, Quick Company, Huffington Post, Service Insider, podnikatel atd. A také jsem nadšený, že mám šanci mluvit o svém preferovaném tématu s čtenáři memorandum!
Jak zjistit, zda je něco, co je v kanceláři Adminiatem: OK, tak netřeba dodávat, že když se to týká rady o zaměstnání, máte #ExpertStatus. Pojďme se tedy ponořit do dnešního tématu, že? Trvalé pracovní oděvy, jak přesně zjistit, co je pro vaši kancelář správné. Věřím, že tato obava je obzvláště děsivá a stresující, když právě začínáte své povolání nebo právě začínáte nový úkol, jako jste ještě neměli možnost rozsahovat to, co vaši kolegové používají každý den. Kde je někdo?
L: Zahájení nového úkolu může být děsivé – jaké to bude jako!? – a další stresor je nevyhnutelným zájmem toho, co se nosit v prvním dni práce. V dnešní době se pracoviště liší mnohem více než kdy jindy, což naznačuje, že není vždy normou, že obchodní oblečení je způsob, jak jít. Existují však univerzální metody techniky, kterou tuto potíže zmírňují vaše první nervozity a zúžení sartoriálního výběru.

Co se nosit na rozhovor: Absolutně souhlasím. I když v průmyslových odvětvích neexistuje absolutně žádný kód šatů, můžete udělat hodně, abyste určili, co je vhodné. Nejčastěji se mě ptají na to, co se nosit na pohovoru, a také vždy povzbuzuji lidi, aby (1) dělali co nejvíce výzkumných studií na internetu; (2) Zeptejte se dobrých přátel, kteří pracují na podobných trzích o tom, co nosí do práce; stejně jako (3), pokud máte pochybnosti, oversress.
L: Úplně souhlasím s vašimi nápady! Když jsem pracoval v Tech, kde jsme měli extrémně uvolněný kód šatů, rád jsem viděl, jak dotazovaní o něco více vyrazí. Ještě nemáte úkol, takže se ujistěte, že jste stále v této scéně „šaty na dojem“. If you’re interviewing in a a lot more innovative field like fashion, they’ll commonly want to see that you in shape their “vibe” or culture. For example, I had a good friend recruit at Tory Burch back in the day as well as they Absolutně očekával, že dotazovaní budou šaty podobně jako styl konzervativního burchu. Pro ty, kteří jsou mnohem inovativnějšími obory, je to další způsob, jak uvádět „Jsem opravdu velvyslancem značky této společnosti.“

Šaty Bossdenese

Bunda Bossjanesa Fit

Než začnete, naprosto souhlasím. Pokud pracujete v módě nebo jakémkoli typu inovativního oboru, váš vzhled musí ukázat, že máte prokazatelnou míru zájmu o módu i kreativitu! Ale pojďme přesunout rychlostní stupeň. Řekněme, že jste přijali rozhovor a také přistáli s vysněnou prací. Jak přesně navrhnete, aby se lidem techniku ​​oblékala první dny nové práce? Je tak důležité udělat skvělý první dojem!
L: Dlouho před prvním dnem existuje několik technik, které můžete využít k tomu, abyste pomohli zjistit kód šatů. Zásadní má být pozorný. Pokud máte pohovor v kanceláři, vezměte na vědomí, co má tazatel na sobě. Je neuvěřitelně oblečená v pátek? Pokud ano, je s největší pravděpodobností bezrizika předpokládat, že podnik očekává standardní obchodní oděv. Před rozhovorem, když chodíte do samotné budovy, dělejte mentální poznámky o tom, co nosí i další pracovníci. Jak již bylo řečeno, pokud všichni používají džíny, může být stále nejlepší počkat až po prvních několika dnech, než vyhovíte fit (zamýšlená slovní hříčka!).
Je to také skvělý koncept pro kontrolu inspirace sociálních sítí společnosti. Vydává firma fotografie událostí na Facebooku nebo Instagramu? A co obrázky na Glassdoor nebo na webech pro obchodní profil? Stojte s těmito zdroji, abyste zjistili, zda můžete objevit nějaký typ obrázků se zaměstnanci, a také si všimněte jejich oblečení.
A konečně, pokud máte stále pochybnosti, prohlédněte si HR nebo nábor. Telefonní hovor nebo e -mail s nájemníkem spojte se a zeptejte se, zda existuje určitý kód pro firmu nebo zda vám může poskytnout zavedení normálního oblečení.
M: Nemohl jsem více souhlasit. Věřím, že je vždy skvělý koncept být během těch důležitých prvních dnů, kdy poprvé uspokojujete lidi, o něco mnohem elegantnější. Musím říct, že se mi líbí váš návrh na pronásledování těchto účtů obchodní sociální sítě! Technologie ahhhh. Rovněž bych absolutně nebyl plachý v e -mailu HR nebo jedné z vašich tazatelů, kteří se ptají, co lidé nosí v kanceláři. Když jsem obsluhoval Wall Street, nechal jsem mi e -mailem řadu nových nájemů, než začali požadovat doporučení o tom, co ženy obvykle používaly v naší kanceláři, stejně jako jsem věřil, že to byla vynikající otázka! Ukázalo se mi, že nové nájemníci jsou nadšení ohledně jejich prvního dne a brát to vážně.

Prvních pár dní: Nyní mnoho lidí věří, že když jste přistáli práci, těžká část skončila, ale věřím, že váš první týden nebo dva na úkol vyžaduje zvláštní pozornost. Jak se domníváte, že k tomuto období je třeba přistupovat?
L: Byl to čas i opět, ale je vždy nejlepší mýlit se na straně přehodnocení. To platí, i když pracujete v mnohem uvolněnějším prostředí. Studie skutečně ověřují, že je mnohem lepší překročit, protože vaše oblečení může ovlivnit vaši úroveň důvěry a také metodu, kterou vás ostatní vidí. Vzhledem k tomu, že váš první týden je především o nastavení vynikajících dojmů, chcete cítit to nejlepší!
Během těch prvních několika dnů si užijte přesně to, jak nejlepší lidé v kancelářských šatech, brát narážky od žen v řízení, a také se mýlit na straně „Dress for Task, který chcete“. Pokud se cítíte v první den přehodnoceni, žádné starosti – jen změňte svůj oděv na další den.
M: Amen! Věřím, že je důležité si uvědomit, že v tomto okamžiku vaší práce máte omezené metody posílat silné a pozitivní zprávy svému manažerovi i svým kolegům. Vzhledem k tomu, že je to prvních pár dní, ještě jste neměli možnost ověřit přesně, jak jste oslňující, nebo přesně, jak jste vynikající na skutečné práci. Místo toho musíte tyto zprávy odeslat jinými metodami a také se dobře zajistit. Nastavte vynikající první vnímání tím, že se brzy ukážete, natáhněte se, abyste se představili kolegům a požádali o promyšlené obavy a oblékali to nejlepší.Přícházející měsíce: Jakmile jsou těch prvních několik týdnů v zrcadle zadního pohledu, co musí mít ženy mít na paměti kancelářský oděv?
L: Jak čas ubíhá a vyčistíte se do své nové pozice, začnete s obchodní kulturou mnohem pohodlnější. To je, když můžete věci změnit – s důvodem. Vaše včasná pozorování (a ta fáze, kde jste se dopustili chyby na straně převráceného), vám pomůže vybrat oděv, který dodržuje pokyny pro obchodní šaty, ale stále odhalují vaši osobnost. Tak jděte do toho, hodte tam odvážnou šálu. Zasloužil sis to.
M: Absolutně souhlasím! Nyní, když vás každý rozumí a dobře se usadil jako silný člen týmu, můžete s pracovním šatníkem naprosto inovativnější. Největším problémem, který jsem často viděl poté, co se člověk v jejich funkci pohodlně dostane, je konzistentní pokles jejich oblečení – zejména pokud se to týká přiměřenosti kanceláře. Například uveďte, že pracujete ve formální pracovní atmosféře služby a začnete racionalizovat černé džínoviny místo mnohem odborných kalhot černé vlny. Než tomu rozumíte, tyto černé džínoviny skončily jako černé legíny „právě to, když jsem se dnes ráno necítil vynikající!“ Chcete se ujistit, že tento kluzký svah nezačnete, protože ačkoliv se přesvědčujete, že se nikdo nestará, absolutně to posílá signál. Věřím tedy, že je vždy zásadní zůstat věrni těm včasným hodnocením toho, co je na vašem pracovišti správné. Dokud to uděláte, budete zlatní!

Klikněte zde pro dnešní podrobnosti o oblečení!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *