Jak přidat barvu do svého pracovního stylu

Outfit: JCrew Sukně: Zde, mnohem více zde; BLOUSE: Tady, mnohem více tady; Kabát: Old Zara, podobný zde/tady; Boty: Zde, rozpočtový plán přátelský zde; Boyy Bag: Tady,
Nakupujte můj vzhled

< >

Jak přidáte barvu do svého pracovního stylu nebo Sevilla FC Dres oblečení? V průběhu let jsem zjistil, že někteří lidé mají tendenci vyvolávat barvu v pracovní atmosféře, které určitě chápu. Jako Švýcarská fotbalová reprezentace Dres někdo, kdo má rád módu i v obchodním světě, musí být pro mě pracovní styl zábavný, plný charakteru, avšak stále formální, aby odpovídal pracovnímu prostředí. Nejen, že do svého pracovního oblečení přidávám barvu, ale rád míchám pulzující kousky i tisky do mého pracovního stylu po celý rok.
Vzhledem k tomu, že je to podzimní sezóna, denní světlo je kratší a teplota je chladnější, je snadné přitahovat se k tmavé barvě podtóny, aby odpovídaly náladě. Kdo si přeje strávit pár minut před prací a pokusit se zjistit, jakou barvu se s čím míchat? Proto, proč může být podzimní oděv běžně synonymem tmavých barevných tónů, jako jsou černé, šedé i námořnictvo; To by však nemělo být. Při přidání barvy do vašeho pracovního stylu není nic špatného.
Tato sezóna i roční období, které přicházejí, vložte do svého pracovního stylu nějakou barvu. Pracovní oděv by měl být zábavný a živý. Vaše pracovní oblečení by mělo předvést svou postavu, ale stále dodržuje pracovní prostředí. Abych dosáhl jasného a silného vzhledu práce, zúžil jsem tři jednoduché metody, jak přesně přidat barvu do vašeho pracovního stylu, aniž bych překročil přes palubu.
3 metody přidání barvy do vašeho pracovního stylu
Influstrujte barvu do svého pracovního stylu jemnou a jednoduchou metodou výběrem na barvě a také pracujte kolem ní. Například jsem si vybral tuto halenku Berry Tone a také jsem kolem ní pracoval s lehkým odstínem růžové. Ještě jeden příklad lze vidět v této práci, kde jsem si vybral silné oranžové kalhoty a spároval je s tmavší tónovou halenkou.
Monochromatický vzhled: Jihokorejská fotbalová reprezentace Dres Monochromatický vzhled v barvě nemusí být skličující. Toho lze dosáhnout použitím oblečení siluety, jak je vidět v mém červeném oblečení a ekologickém oblečení. Můžete také nosit jiný odstín přesně stejné barvy. Dříve jsem pro práci použil různé odstíny modré a stín hnědé. Začněte s pohodlnými barevnými tóny.
Příslušenství: Pokud jste stále nepříjemní pomocí barvy, můžete vyzkoušet přidáním barvy prostřednictvím příslušenství. Přidejte silné i pulzující tašky, boty, šátky, které doplní váš vzhled.

Můžete si také užívat:

Ideální šaty, které se nyní nosí…

Jak si teď dat na zimní sezónu

Jak zvednout šaty mikiny

Přechodné svorky, které nyní požadavek

Získejte vědět.

Zaregistrujte se s vaší e -mailovou adresou a získejte novinky a aktualizace.

Jméno

Jméno

Jméno

Jméno

Příjmení

Příjmení

Příjmení

Příjmení

Emailová adresa

Emailová adresa

Emailová adresa

Emailová adresa

předplatit

Děkujeme za předplacení!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *