Léto bez úniků: Moje preferované metody nosit bílé

Pinstriped Blazer: Rachel Zoe | Kalhoty s vysokým pasem: Rachel Zoe (také jako verze plodiny) | Horní plodina: Rachel Zoe (podobná alternativa přátelská k rozpočtu zde) | Sandály: Aquazurra (staré, extra bílé sandálové možnosti zde, zde a zde) | Přepravní taška: Stella McCartney | Skládané náramky: Roxanne Assoulin | Studové náušnice: Chanel (Vintage, podobný zde)

Bílí na léto? Průkopnické, já vím. Letos v létě je však White Game na úplně jiné úrovni a také zatímco šaty se absolutně chovají středový chodník, nedávno jsem objevil jako ve třídílném pinstripe vytvořeném nikým jiným než mým dobrým přítelem Rachel Zoe, Queen Kalifornie Chic. I když je to naprosto pouze bílé víno, toto přizpůsobení se mi opravdu vynořilo jako hrdina šatníku teplého počasí. Adaptabilita byla od té doby klíčovou poptávkou oděvů … navždy, stejně jako dlouhé, horké léto je nejlepší čas přinést kousky, které vám poskytují snadné a fantastické volby pro cokoli od hektických dnů. Je to také opravdu krása a také porozumění, že ji připravuje, rozvíjí neomezenou důvěru v šatní skříň.

Důvěra skříně

Podstatné jméno: clos · et con · fi · Dence \ ˈklä-zət, ˈklȯ- \ ˈkän-fə-dən (t) s, -ˌden (t) s \

Definováno: Porozumění a pohodlí získané porozuměním šatníku je sezónně na místě a také připravené na cokoli.

Použil jsem všechny tři kusy této fit k nedávné rachérovou prezentaci Rachel (Cue The Best Meoftop View). Jak můžete říct, nikdy neodmítnu šanci být mocenskými dvojčaty. Tento vzhled je styl snů, který se skládá z Rachel’s Dominique Pinstripe Blazer, Belle Pinstripe Bustier Top a také Lee Pinstripe plisované širokoúhlé kalhoty. Tato událost byla vhodným prostředím pro ostrý, jemně pruhovaný oblek, s originalitou detailů Bustiera a také zabijáckým velkým kalhotám nohou brání vzhledu před pocitem i soudní síně. Jako bonus vám poskytuje možnost připojit se k bílému světu ve všední den, protože ty plynulé bílé šaty jsou tak běžně mnohem lépe vhodné pro brunch.

Celkově, vícedílný vzhled byl výkonový krok pro klíčovou událost, ale když ji rozdělíte do pracovních oděvů, je to fit, který vás může vzít s létem, bez opakování. Zatímco Bustier Top a také širokoúhlé kalhoty, sans Blazer pracuje mnohem lépe na noc (datum?), Vyměňuje Bustier za mnohem tradičnější a zářivější pracovní oděv, takže se hodně pohledává pro každodenní léto grind, sako nebo ne. Přemýšlení o každém soukromém díle je také silné v rámci mnoha letních vzhledů, možná jsme narazili na léto mnoho vynikajícího párování energie.

Kdybych mohl letos v létě hodit svou podporu za jednu investici do stylu, zkontrolujete ji. Nedovolte, aby bílý letní přístav získal veškerý zájem (ale stále trochu pozornosti, chápete, jak se cítím na šatech), a také posílit přizpůsobitelnost vašeho šatníku od tu přímo do práce Labor. (A možná déle – kdo potřebuje zásady, když máte důvěru v šatní skříň?)

Blazer: Rachel Zoe | Kalhoty s vysokým pasem: Rachel Zoe (také jako verze plodiny) | Horní plodina: Rachel Zoe (podobná alternativa přátelská k rozpočtu zde) | Sandály: Aquazurra (staré, extra bílé sandálové možnosti zde, zde a zde) | Přepravní taška: Stella McCartney | Skládané náramky: Roxanne Assoulin | Studové náušnice: Chanel (Vintage, podobný zde)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *