Recenze knihy: Implementace sluneční brýle

Byl jsem právě nedávno poslal kopii Hadley Freemanova implementace sluneční brýle, aby přezkoumala. Nebyl jsem si jistý, že bych v něm potěšil; Všichni pochopíte přesně, jak se cítím o mnoha módním průmyslovém komplexu. Stejně tak mám přesně jeden pár (předpis) sluneční brýle, stejně jako jsou rozhodně nejsou designér (jsou extrémně dobré želvy kočky-oči, klasika, měl jsem je po celá léta): Co bych zjistil Stejně jako v knize nazvaná Implikace sluneční brýle?

Odpověď je samozřejmě “docela trochu”. Hadleyův hlas je WRY, stejně jako poněkud často podrážděný, stejně jako ona nebere ani sama nebo módní trh stejně vážně. Stejně tak souhlasíme na klíčových otázkách, např. Šaty:

Skvělé šaty se nikdy necítíte tuk, může být používán s byty nebo paty, stejně jako každý může objevit styl, který je vhodný pro ně – absolutně žádný z těchto tvrzení nemůže být použita na kalhoty se 100% jistotou.

a boty:

Fantastická věc o nečekaném i neočekávaném vzniku husté paty, které kromě pravdy, že po roce 2000 let se zdá, že se ShoeMakers přišli do pojetí distribuce hmotnosti – je to, že nevypadá jako ty ” Snažím se tak těžké být sexy, stejně jako toto, samo o sobě je sexier.

Samozřejmě, že je to moc, že ​​paní Freeman i já nesouhlasím z: Ona je extrémně dolů na oranžové kabáty (můj preferovaný kabát podzimu byl dopravní kužel oranžový); Není to fanouškem svobody (“Liberty tisky mají kýčový kouzlo, stejně jako tak, aby mohly být používány pouze v určených dávkách”), stejně jako ani ona nemá ráda Cardigans (“Je to neobvyklá dáma, která se dostane stejně dobře nad nákupem Jen jeden svetr, nevadí čtyři nebo pět “- měl bych být neobvyklá žena, pak …). Goofy brýle rovněž jsou k dispozici pro trochu bitů prstů. Nicméně její tón je takový, že chápu, kdybych ji spokojen v baru s použitím mého pomerančového kabátu, bavlněného Cardigan nad mými riotózními svobodnými tiskovými šaty, s jasně modrými brýlemi, s ním, stejně jako my mít fantastický čas.

Další plus: Jmenuji se hlasitě několikrát, zejména v tomto kousku o Karlu (on-muse-být zastaven) Lagerfeld: “Nyní se zdá být jako psychotický šestnáctý století německý dvořan, stejně jako zamýšlel.”

V ideálním případě je to kniha, kterou vám blízký zlatíčko poskytne jako dárek, s zábavnějšími díly vyvolané s bitem post-it tagy. Na $ 24.95 je to jen poněkud také nákladově (a materiál poněkud také lehký), aby skutečně validoval jako doplnění módní knihovny. Také, pokud jste to zkontrolovali přímo pomocí (Jak jsem to udělal), několik z nich má pocit přepracovaných novinových sloupů (MS Freeman kompozistuje pro strážce), s některými opakovanými frázemi, stejně jako vtipy. Ve skutečnosti, když čekáte na někoho, kdo vám poskytne tuto knihu, navrhuji předplatit svým RSS zdrojem.

Pokud jde o sluneční brýle … budete muset zkontrolovat knihu, abyste zjistili přesně, co znamenají. To je zóna bez spoilerů, lidé!

Sdílet toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Moths v Pocketbook [Pozor: Dlouhý vstup] 2. července 2007
Více o Fabricsept29, 2006
Mezinárodní oblečení Den šaty 2009 – Dnes! 29. října 2009With 83 komentářů

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *