Gumroad-Sdílejte a prodávejte s pouhým odkazem

Gumroad-All-in-One možnost prodat vaši práci
Vážení designéři, ilustrátoři, animátoři, hudebníci, spisovatelé, vývojáři softwaru a všichni ostatní autoři digitálního a fyzického obsahu, chci vám říct o platformě, ke které se musíte připojit. To je, pokud jste tak ještě neučinili. To je trochu jiné. Říkám to, protože nejen to přinese plus vašemu příjmu, ale mnoho ze všeho usnadní přístup a vystavení spotřebitelům vašich produktů. Slibuje, že nabídne to, co všichni umělci potřebují od 1. dne: mnohem více času na vytvoření a méně potíží s platbami, dosah publika nebo řízení zákazníků.
Gumroad umožňuje tvůrcům prodávat přímo zákazníkům. Pomáhá tvůrcům převzít kontrolu nad jejich kreativní kariérou.
Byl založen v roce 2011 designérem Sahil Lavia a používá zpracování plateb, hosting a doručování, marketing a komunikační nástroje – to vše na jednom místě. Velmi důležité je, že mezi všemi ostatními taková platforma elektronického obchodování má nejnižší poplatek-začíná na 10 $ měsíčně a 3,5% + 30 ¢ za poplatek.
Zakladatel, první designér v Pinterestu, byl 19, když za jeden víkend dal dohromady Gumroad. Není divu, že platforma byla volbou pro běžný problém pro kreativy. Mnohem konkrétněji potřebuje projít dlouhým a nepříjemným procesem, aby se produkt dostal do zákazníka. Jeho cílem bylo zkrátit tuto cestu a usnadnit prodej jako sdílení.
Od svého založení Gumroad dostává financování mnohem více než 8 milionů dolarů. Hudebníci jako Eminem a Whiz Khalifa prodávali platformu. Magnolia Pictures má zde kurátorský výběr filmů, zatímco Wired zvýraznil profil ilustrátora Kyle Webstera pro výrobu mnohem více než 100 000 USD prodávajících na míru vyrobených Photoshop Brushes.
Ale je všechno tak dobré, jak to zní? Prosím, řekněte nám, zda máte s platformou nějakou radost! Jak to pro vás fungovalo? Doporučujete to?

0/5 (0 recenzí)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *