Category

Hit nebo Miss: Značky označují celosvětově dámské den

v reálném čase pro celosvětový den dámských dám
Mezinárodní den žen je čas chválit super lidi, které ženy dokázaly, že skončily, a znovu. Převládají nad útrapami, které by jinak byl ohromen. Poskytují život a projevují se jako pozoruhodný zdroj soucitu, péče a pokroku.
Přidejte k tomu nejnovější vynoření neomezených nerovností, agresí a zneužívání, se kterými jdou jako součást nedokonalého světa. Máte tedy extrémně citlivé trendové téma, které by značky pochopily. Typickým stylem byla rovnost žen a mužů.
Zde jsou více či méně upřímná prohlášení, která tlačila několik značek ve veřejném oku.
Uznávání značky celosvětových žen Daymcdonalds podobné tomu, co MTV udělal, bylo převrátit jejich M a proměnit ji v W. levný a také jednoduchý pochopil, to bylo v souladu s krátkým sentimentem.

Johnny Walker změnil provlačitelného chlapa na procházející ženu, na den i na oslavu celosvětového ženského měsíce, za láhev s omezenou edicí. Za každý prodej prodeje Jane Walker by 1 $ šel do ženské organizace. Bylo to obdivuhodné, ale někteří to objevili trochu blahosklonné.

Mattel představil 17 nových panenek, které představují ženské funkce. Tímto způsobem se prominentní podnikání změnilo na své hračky v akademický materiál, postavy, které ženy vzhlédly, jako jsou Frida Kahlo, Amelia Earhart nebo Gabby Douglas. Mluvíme však o produktech pro zisk, takže panenky jsou jedinečné a také si mohou předobjednat pouze na webu značky za 29,99 $. Nevidím přesně, jak může široká veřejnost, což znamená, že v této metodě může mít přístup k nim co nejvíce glitle žen. Nemluvě o nerealistickém obrazu žen, který podnik propagoval tolik let. Bohužel, mnoho panenek s omezeným vydáním to nevyrovnává.

Líbil se mi styl jednoduchých způsobů, jak ukládat umělkyně žen do popředí, s bannerem domovské stránky. Nebyli byste uhádli, že mnoho stylů vytvořilo umělci, takže je to skvělá událost, která se informuje.

Totéž platí pro společnost6.

0/5 (0 recenzí)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *