Úžasné DIY a domácí ošetření pro rozložené rty

se vždy chce usmívat a být šťastná, ale je tu něco, co jí v tom brání. Svět čeká na její ohromující záblesk perleťových bílých, ale je omezená a nemůže se usmát. Ne, netrpí nervovým problémem a také netrpí depresí. Ve skutečnosti je jednou z mnoha, která trpí rozloženými rty; Tak bolestivé, že to bolí úsměv! Často skončí krvácením a není Schalke 04 Dres to potěšený pohled! Pomozte jí, s nějakou léčbou na rozložené rty, že?
[Také si přečtěte: glycerin pro rty]

Opravdu špatné rozložené rty potřebují ošetření
Existuje 15 různých léčby pro kutily pro rozložené rty, které by se dalo použít pro závažné případy, a dnes bychom je chtěli sdílet s vámi!
1. Okurka: Mohli byste si vzít kousek okurky a otřít ho přes rty třikrát den, abyste pomohli ochladit rty a udržet je také navlhčené.
Zdroj: encabukyeK.com [také číst: Nezanedbávejte tyto příznaky suchých rtů]

2. Ropná želé: Pokud chcete snadné ošetření pro rozložené rty, můžete aplikovat ropnou želé dvakrát denně- jednou ráno a jednou před spaním v noci, což pomáhá zajistit pokožku a navlhčit rty
Zdroj: HuffPost.com3. Balíček na rty Honey & Sugar: Vytvořte pastu cukru (1 lžíce) a medu (1 lžička) a naneste ji třikrát denně na rtech. Naneste balíček na rty a udržujte ji, dokud neztuhne a pak je jemně umyjte pod teplou vodou. To pomáhá zbavit se mrtvých kožních buněk a přináší do kůže mnohem větší vlhkost

Zdroj: wikihow.com4. Olivový olej a cukrový balíček na rty: Smíchejte lžíci olivového oleje a čajovou lžičku cukru a třikrát ji naneste na rty. Přitom byste odlupovali odumřelé kožní buňky a navlhčili rty, udržovali měkké a pružné po celý den.
[Číst také: Nejlepší léčba chronických rozpuštěných rtů]

Zdroj: kosovapress.com5. Růžové okvětní lístky a glycerin: Namočte několik růžových okvětních lístků do polévkové lžíce glycerinu přes noc a příští ráno je rozdrťte do pasty. Naneste pastu dvakrát denně; Ráno a noc, a udržujte pastu po dobu deseti minut na sezení. Rose má antioxidanty, které vyživují pokožku, zatímco glycerin hydratuje a chrání buňky.
Zdroj: Fabricfollestwo.com6. Kokosový olej: Namočte prst do sklenice kokosového oleje a naneste jej na rtech; třikrát denně. Tento akt pomáhá zvlhčit kůži rtů a je jedním z nejlepších osvědčených léčby rtů s ohledem na ten čas nepaměti.

Zdroj: WordPress.com [také číst: Jak aplikovat vložku na rty]
9. Pijte hodně vody, což pomáhá snižovat spoustu dermálních problémů, které můžete trpět. Voda pomáhá spláchnout toxiny z rtů a kůže a zabraňuje také suchu.
Zdroj: RemediesPark.net10. Hořčičný olej: Zdá se, že lžička hořčičného oleje, když je nanesena v pupku těla, pomáhá uvolnit se s rozloženými rty, říká starý manžel manželky!
Zdroj: EffectIvereMedies.com11. Surový glycerin: Několik kapek surového glycerinu lze v případě potřeby aplikovat jako balzám na rty, což pomáhá minimalizovat výskyt suchých a rozpuštěných rtů.
Zdroj: Alicdn.com12. Vyčištěné máslo nebo ghee lze zahřát a aplikovat na rty a pupek těla, aby Bologna FC 1909 Dres se ukončil s rozloženými rty
Zdroj: Nagorika.com13. Krém z plnotučného mléka může být také dobrý zvlhčovač a lze jej aplikovat přímo na rtech, aby byl zvlhčen, teplý a pružný!
Zdroj: LowCarbyum.com14. Aloe Vera: Gel rostliny Aloe Vera může pomoci zastavit také suché rty nebo rozbití rtů. Gel byste mohli aplikovat přímo na rty z stonku rostliny nebo prostřednictvím kosmetiky!
Zdroj: Sodahead.com15. Máslo je výjimečný způsob, jak se vypořádat s těžce bolestivými rozloženými rty! Naneste každý den na rty a nechte to být. Už byste neměli bolestivé rty, se kterými byste se mohli vypořádat!
Zdroj: SearchHomeremedy.com, doufáme, že těchto patnáct Atletico Mineiro Dres léků na to, jak se zbavíte rozlopených rtů, pro vás funguje jako magie! Nezapomeňte také omezit konzumaci alkoholu a kouření, vzhledem k tomu, že by mohli způsobit také rozložené rty a velmi bolestivé!
Nyní nám řeknete, co je dobré pro rty a jak se s tím vypořádáte?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *