Category

6 Denim Fashion Trends 2016 Emulate

Věděli jste, že džínovina je tu, aby zůstala navždy? Ano, nikdy to nevyjde z Vogue. Džínové džíny byly naším oblíbeným nejoblíbenějším, které lze spárovat s jakýmkoli typem oblečení. Má váš šatník džínové s nejnovějšími trendy? Pokud ne, pak je čas přepracovat džínové džíny na nejnovější džíny pro dámy. Chaotický i výstřední vzhled již byl v trendu z posledních dvou sezón, stejně jako zoufalý džínovina! Máme pro vás více módních aktualizací v džínovitě.
[Číst také: Diesel uvádí na trh „Denim Master Studio“ a také nás vezme podél Jolly Jean Ride]

Podívejte se na šest nejlepších džínových módních trendů 2016, které byly vidět na některých džínové módních přehlídkách této sezóny:
1. Okouzlující vzplanuté džíny
Širokohněné světlice na dně džíny byly trendem 90. let. stejně jako to je opět zpět na trhu! Dámy milují tyto džínové džíny hodně ve dvoubarevných blues na Indigo odstíny. Pro lidi všech věkových skupin to byla nejdůvěryhodnější denimová silueta.
Zde je to, co Vogue říká o trendu:

„Džíny 90. let se vracejí velkým, sklonem široko-nohy. Mluvíme o raveru/bruslařské dívce, ale rafinovanější než – ne tak šílená jako JNCOS se však stále dotýká nostalgického nervu. “

2. Elegantní oříznuté džíny
Oříznuté džíny nebo plodiny kotníku jsou páry pohodlí, které se mají vklouznout do těchto letních měsíců. Přidává hravost osobnosti. Oříznuté džíny s délkou kotníku jsou jedním z nejlepších džínové džíny v roce 2016.
Peggi Jewell, viceprezident pro Design & Merchandising, 7 pro všechny lidstvo sdílené s Glamour

“Moje posedlost kotníku má svůj zasloužený okamžik, kdy je důležitá zasažená oříznutá i oříznutá a Spojených Států Amerických fotbalová reprezentace Dres oříznutá rovně.”

“Pokud jste ještě nezkoušeli nedokončený vzhled, teď je čas.”
Jste tedy připraveni vládnout džínové módní přehlídce?

4. Oslňujte v džínové šaty
Denim není jen o džínách! Vypadá stejně výstřední i elegantně v siluetách, jako jsou šaty, knoflíkové krátké sukně nebo dlouhá sukně. Dělají vztek v džínové módních trendech 2016.
Chloe Lonsdale, inovativní ředitel MIH sdílel s Whowhatwear
“Jaro je o džínovitě za džíny.” V této sezoně jste naprosto na trendu s úžasnými džínové šaty nebo retro knoflíkovou sukni. “
[Také si přečtěte: Co nosit s džínové šaty?]

5. odvážné v tištěných a ozdobených džínách
Nošení tištěných nebo ozdobených džíny je jedním z nejchladnějších džínové džíny v roce 2016. Přestože byly vždy k dispozici, objevily se v trendu této sezóny pouze v centru pozornosti.

6. Styl ooze v optic-bílé džínoviny
Nudíte se z džínoviny v modrých a černých odstínech? Bílý džínovina je v současné době v vzteku. Přidáním k tomu bude White nejmodernějším stylem léta.

Všimli jsme si několika celebrit, kteří měli na sobě nejnovější džínové módní trendy tohoto roku
Florence Welch v tištěných džínách

Kendall Jenner v nouzi a Portugalská fotbalová reprezentace Dres syrové džíny

Gisele Bundchan ve vzplanutí a lemovaných lemových džínách

Selena Gomez ve svých syrových lemových džínách

Alessandra Amborosio v oříznutých džínách

Alessandra Amborosio v bílém denimu

Elle Fanning v třásně

[SC: Mediad]
Lily Collin v knoflíkové sukni

Irina Shayk v bílých džínové šortky

Don těchto nejnovějších denimových módních trendů 2016, abyste ukázali svou lásku nejvíce zbožňovanější části vašeho šatníku, tj. Denims! Dejte Athletic Bilbao Dres nám vědět, který trend se letos chlubíte!.
Zdroj obrázků: popsugar.com, harpersbazaar.com, vogue.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *