John Holcroft – Ilustrační umělec

John Holcroft je proslulý pro své satirické ilustrace. Jeho práce ukazuje problémy v naší společnosti a zdůrazňuje krutou realitu. Zatímco všichni žijeme ve století charakterizované rychlostí a technologií, John Holcroft se rozhodl ukázat nám realitu. Jak říká, stali jsme se chamtiví a zdá se, že zapomínáme ušlechtilé hodnoty, jako je laskavost a upřímnost. Tento nedostatek lidstva v USA pochází ze společnosti, ve které žijeme.
Jako ilustrační umělec spolupracoval s desítkami společností se sídlem ve Velké Británii, Švédsku, Austrálii a USA. Když vydal své nejnovější satirické ilustrace, stal se virovým na internetu. Hlavním tématem jeho ilustrací je chamtivost a hlavním účelem je kritizovat tuto chamtivost. Ilustrace často ukazují, že lidé žádají mnohem více času, mnohem více peněz, mnohem více chytrých telefonů, mnohem více ze všeho, aniž by na oplátku něco dali. Mnohem zajímavější je, že se mu podaří ukázat určitou vadu tím, že udržuje objektivní, ale vtipný tón. I když se při procházení jeho umění můžete smát, musíte si pamatovat, že nadměrná technologie a mnohem více peněz nejsou odpovědí na lepší společnost.
John Holcroft nás obecně učí, jak přežít v toxické společnosti, samozřejmě používat ilustrace sestávající z drsného obsahu. Jeho webové stránky můžete navštívit zde a jeho stránku na Facebooku se můžete „líbit“ kliknutím zde.
John Holcroft – Satirický ilustrační umělec

0/5 (0 recenzí)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *